Kapr
(5755)
Jan Kojan ( Kojákovice u Třeboně 1886- 1951 Lhota u Borovan), olej na plátně o rozměrech: 35x50cm, včetně rámu: 68x53cm.Žák Hynaise na Pražské Akademii. Signováno J. Kojan vpravo dole, nádherný Brůžkův rám!
Aukce (Vyvolávací cena)
7 000 Kč